Mokykla
Choras
Dagilėlis

Specialus prizas „Dagilėliui“ už dainų šventės tradicijų puoselėjimą

img_0764

Vilnius (Lietuva)

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ yra nuolatinis respublikinių dainų švenčių dalyvis. 2012 metų respublikinės moksleivių dainų šventės „Mūsų vardas – Lietuva“ metu, už aktyvią koncertinę veiklą, garbingą Lietuvos chorinės kultūros atstovavimą tarptautiniuose renginiuose ir dainų švenčių tradicijų puoselėjimą berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ LR seimo rūmuose buvo apdovanotas specialiu prizu „Mūsų vardas LIETUVA“.

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ DAINŲ ŠVENTĖ „MŪSŲ VARDAS – LIETUVA“

Liepos 3-6 dienomis Vilniuje viešėję berniukų ir jaunuolių choras "Dagilėlis" (meno vadovas Remigijus Adomaitis), II klasės berniukų choras (mokytoja Rasa Vaškelienė) ir III klasės berniukų choras (mokytoja Rima Koržanovienė) sugrįžo iš Lietuvos moksleivių dainų šventės "Mūsų vardas - Lietuva".

Liepos 6 d. Vingio parko estradoje vykusiame koncerte tarp beveik 8000 Lietuvos moksleivių (225 chorų) dainavo per 140 "Dagilėlio" dainininkų - berniukų ir jaunuolių, o 21 val. kartu su visa Lietuva ir pasaulio lietuviais iškilmingai sugiedojo Lietuvos himną.

Dainų šventės metu Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ turėjo ypatingą progą koncertuoti prie Lietuvos prezidentūros Valstybės dienos minėjimo iškilmėse. Po Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės kalbos choras atliko tris kūrinius. Šventę tiesiogiai transliavo Lietuvos televizija.

Dagilėliai tradiciškai, nuo pat choro įkūrimo, dalyvauja respublikinėse dainų šventėse. Šios, moksleivių dainų šventės „Mūsų vardas – Lietuva“ metu Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ buvo apdovanotas prizu už dainų šventės tradicijų puoselėjimą. Chorui buvo įteikta speciali „Mūsų vardas LIETUVA“ statulėlė.

Kiekvienam kolektyvui didžiulė garbė, jeigu jo vadovas yra dainų šventės dirigentas. „Dagilėlis“ didžiuojasi ir sveikina Remigijų Adomaitį, Moksleivių dainų šventės 2012 „Mūsų vardas – Lietuva“, dirigentą!

no images were found

< Atgal

Comments are closed.