Mokykla
Choras
Dagilėlis

GRAND PRIX ir absoliučiai geriausio choro vardas konkurse „Mes Lietuvos vaikai”

GRAND PRIX ir absoliučiai geriausio choro vardas V Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje-konkurse „Mes Lietuvos vaikai”

2015-06-14-mes-lietuvos-vaikai-diplomas_web

3000_web

Klaipėda (Lietuva)

Š.m. birželio 13–14 d. Klaipėdoje vyko penktasis Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalis-konkursas „Mes – Lietuvos vaikai“. Šiais metais festivalis skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui bei Gedulo ir Vilties dienai. Šventėje dalyvavo apie 7 tūkstančius choristų.

Pirmojo etapo konkursai vyko Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Panevėžio apskrityse, kur buvo atrenkami geriausi chorai. Patekusieji į finalinį etapą, Klaipėdoje varžėsi dėl prizinių vietų ir vertingų prizų.

Šventinio koncerto metu paskelbtas ir geriausio Lietuvos choro vardas. Antrą kartą juo tapo Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas Remigijus Adomaitis). Kolektyvui atiteko ir konkurso Grand Prix – trijų tūkstančių eurų vertės prizas.

Plačiau apie tai skaitykite:

Vakarų Ekspreso internetinėje svetainėje: Klaipėdą užtvindė moksleivių chorų banga

LRT.lt internetinėje svetainėje: Jaunieji choristai dalyvavo konkurse-festivalyje „Mes – Lietuvos vaikai“


DAGILĖLIS - KONKURSO „MES LIETUVOS VAIKAI" LAUREATAS!
Klaipėdoje prasidėjo penktasis Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalis-konkursas „Mes Lietuvos vaikai“.

Šeštadienį vyko geriausių Lietuvos jaunimo ir vaikų chorų pasirodymai, konkursas, o vakare - laureatų apdovanojimų vakaras.

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis" Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų konkurse „Mes Lietuvos vaikai“ berniukų ir jaunuolių chorų kategorijoje laimėjo 1-ąją vietą!

img_4597

Romo BIELIAUSKO nuotr.

Atsiimti nugalėtojo pripažinimą ir prizą ant scenos lipo choro meno vadovas Remigijus Adomaitis ir vyresnieji choristai.

Po įtemptos repeticijos ir konkurso „dagilėliai" aplankė pajūrį.

Sekmadienį gausi minia choristų žengs į miesto gatves. 15.30 val. renginio dalyviai Liepų g. prie Klaipėdos savivaldybės rikiuosis šventinei eisenai, o 16 val. prasidės šventinė eisena.

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis" su kitais festivalio-konkurso dalyviais Klaipėdos gatvėmis nuotaikingai keliaus į Vasaros estradą, kur prasidės šventinis „Mes Lietuvos vaikai“ koncertas.

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
Romas Bieliauskas

no images were found

Romo BIELIAUSKO nuotr.
2015-06-13

< Atgal

Comments are closed.