Mokykla
Choras
Dagilėlis

DAGILĖLIS DALYVAVO TIESIOGINIAME ETERYJE LRT

Lapkričio 23 d. berniukų ir jaunuolių choras "Dagilėlis" Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidoje "Labas rytas, Lietuva" tiesioginio eterio metu dalijosi artėjančiomis Kalėdinėmis nuotaikomis.

Nuotraukos autorius Romas Bieliauskas | 2018-11-23

Choro meno vadovas Maestro Remigijus Adomaitis kvietė į artėjančius "Dagilėlio" koncertus. Laidos vedėjai Eglei Daugėlaitei uždavus keletą klausimų choristai žiūrovams atskleidė keletą įdomių faktų: kiek dažnai dėl koncertų jie taip anksti keliasi, kokius kūrinius "Dagilėliams" labiausiai patinka atlikti ir kt.

Po "Dagilėlio" pasirodymo socialiniame tinklalapyje Facebook mirgėjo įvairiausi komentarai: "Didžiuojamės "Dagilėliu"", "Šaunuoliai", "Puikus" pasirodymas", "...Nuostabi kalėdinė naujiena visai Lietuvai. ...".

Kalėdine dovana  - koncertu - choras dalinsis jau šiandien 18.00 val. Vilniaus "Vaidilos" teatre, o gruodžio 2 d. 16 val. visus Šiauliečius kviečiame į koncertų salę "Saulė". Po abiejų koncertų bus galimybė įsigyti naują kompaktinę plokštelę "Tylią naktį, šventą naktį".

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2018-11-23

Choras Dagilėlis LR 2018 11 23

Choras Dagilėlis šįryt ne tik pristatė kompaktinę plokštelę, bet ir labai nuotaikingai sudainavo „Jingle Bells“. #labasrytaslietuva #lrt_tv

Posted by LABAS RYTAS, LIETUVA on 2018 m. Lapkritis 23 d., Penktadienis

< Atgal

Comments are closed.