Mokykla
Choras
Dagilėlis

1-OS KLASĖS MERGAIČIŲ IR BERNIUKŲ CHORAI „DAGILĖLIO“ KONCERTŲ SALĖJE SKLEIDĖ MUZIKINĘ MAGIJĄ

Koncertų ciklas „Skambančios „Dagilėlio“ Kalėdos“ tęsiasi. Trečiadienio vakarą į spalvingą mokyklos koncertų salę rinkosi tėveliai, mamytės, seneliai, močiutės, mažųjų dainininkų broliai, seserys ir kiti svečiai. Kalėdinės nuotaikos čia nestigo. Mokyklos pavaduotoja Ilmera Abromavičienė renginį pradėjo gražiomis eilėmis apie artėjantį stebuklą ir netrukus į salę pakvietė ilgai visų lauktą Kalėdų senelį.

Džiugios vaikų emocijos peraugo į kalėdinę muziką, kurią scenoje atliko 1-os klasės mergaičių choras (mokytoja Daiva Kembrienė, koncertmeisterė Giedrė Krasauskaitė). Raudonais banteliais ir kaspinėliais pasipuošusios mergaitės skambiais balseliais džiugino pilnutėlę salę klausytojų. Kalėdų senelis prisipažino, kad dainelės suvirpino jo širdį.

Salėje skambėjo plojimai, o jiems tęsiantis į sceną žengė 1-os klasės berniukų choras (mokytoja Inga Lizdenienė, koncertmeisterė Vitalija Bulzgienė). Berniukai, pasipuošę mėlynomis koncertinėmis liemenėmis ir raudonomis kalėdinėmis kepurėlėmis dainavo ir įvairiais rankų judesiais skleidė stebuklingą muzikinę magiją, kuri palietė kiekvieno žiūrovo širdį.

„Dagilėlio“ koncertų salėje suskambo jungtinio 1-os klasės mergaičių ir berniukų choro balsai. Chorui dirigavo mokytojos Daiva Kembrienė ir Inga Lizdenienė. Netrukus prie dainorėlių prisijungė ir visi klausytojai, kurie kartu dainavo „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“, o kūrinio pabaigoje skambėjo ilgi plojimai, kuriuos visi skyrė atsistoję!

Džiaugsmingą akimirką pratęsė Kalėdų senelio pasirodymas scenoje, o po trumpos fotosesijos kiekvienam dainorėliui buvo įteikta kalėdinė dovana. Tėveliai taip pat pasveikino mokytojus ir mokyklos direktorių, kuris labai džiaugėsi šiuo koncertu.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

R. Bieliausko nuotraukos | 2022-12-14

„Dagilėlio“ dainavimo mokyklos
renginių organizatorius
R. Bieliauskas

< Atgal

Comments are closed.